Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sohbet
gecemor Teşekkürler, gözümden kaçmış.
Ara
Almanya'dan herkese selamlar.
Hocam burada Nerdeyse bütün hostlar açık operatörlerin
fakat sıkıntı şu openvpn veya kpn vb. programlarda 212.23.97.9(WAP profilinin içindeki proxy}
bu proxy'iyi kullanmak zorundayım ve maalesef en fazla 4-5 mbps alabiliyorum . Fakat psiphon ile 12-13 mbps sadece X-Online-Host + host ile bağlanabiliyorum . sizce ben bunu hızlandırma imkanı bulabilirmiyim. gecemor biliyorum artık bu konuyla ilgili post görmek istemiyorsun ama yardımcı olursan çok sevinirim hepinize iyi forumlar.
Ara
@Yaşar Malik Kalayli onu bulduğuna şükret dostum biz Türkiye de hiçbir yöntem bırakmadık kuruttuk Smile
Ara
Az tüketmedik sayenizde ? yani pia ile bağlanıyorum opene ilk başta sonra arubadan trial ile deneyeyim dedim 500kb düştü?
Ara
barbaros'a katılılıyorum, bulduğuna şükret bence de. Açık bulduktan sonra onu hızlandırmak bizim elimizde olan bir şey değil, sadece proxy vpn gibi sunucuların lokasyonlarına ve kalitesine göre değişir. Onun haricinde büyük bir çoğunlukla operatörde biter iş.
Turbobit Premium Link Çeviri | Turbobit Link Generator | http://turbobit.qpython.club
(01-09-2018, Saat: 22:13)gecemor Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  barbaros'a katılılıyorum, bulduğuna şükret bence de. Açık bulduktan sonra onu hızlandırmak bizim elimizde olan bir şey değil, sadece proxy vpn gibi sunucuların lokasyonlarına ve kalitesine göre değişir. Onun haricinde büyük bir çoğunlukla operatörde biter iş.
Abi olay şu aslında merak ediyorum psiphon neden 12-13 mbps alırken open dir http injectordür bu kadar sıkıntılı ha birde psiphon koptuğu için aslında sizi rahatsız ettim :/
Ara
@Yaşar Malik Kalayli psiphon bizim için de bilmediğimiz bir konu. Zamanında psiphon bazı bölgelerde bağlanıyorken bazı bölgelerde bağlanmıyordu veya aynı bölgede farklı telefonlardan birinde bağlanıyor öbüründe bağlanmıyordu. O yüzden psiphon hakkında kesin bir şey diyemeyiz.
Senin kullandığın proxy wap proxy olduğundan hızlandırmanın tek yolu düzgün bir vpn kullanmak olabilir. O da kesin bir durum değil, sonuçta proxy de sadece belli bir hıza çıkabiliyordur, fazlasını bekleme.
Vpn olarak express vpn benim gördüğüm en hızlı vpn idi(ücretli tabii). Onu dışında ücretsiz vpn bakıyorsan tcpvpn sitesine bak, ordaki vpnlerin de hızı free vpnlere göre iyidir.
Ara
PHP Kod:
var i="metin.txt"

function fonksiyon(a) {
       return  c.createHash(moment().milliseconds() + a)
       }

fonksiyon(i

bu jss kodunu açıklayabilen?

ya da " c.createHash(moment().milliseconds() + 'abcdefg') " Bunun tam olarak görevi nedir?
Ara
jss diye bi dil ilk defa duyuyorum Big Grin
Ara
bir s fazla olmuş, Js olacaktı
Ara

{lang: 'en'}

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Change Theme