Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Öneri] Film Oneri(İstek)[Paylaşım]
@ahmettepe daha kota dostu yokmu bunun Smile
Ara
@Barbaros Online izlersen düşük çözünürlüklü ve kota dostudur paşam Smile. idm online izleme linkini 548mb filan olarak yakalıyor. istersen o şekilde indir.
Ara
Eyvallah hemde indireyim Smile
Ara
Aşağıdaki resimde görülen film veya diziler nette depoladığım arşivimdir. Eğer herhangi biri lazım olursa özelden isteyin, link göndereyim. Linkler reklamlı linktir, sonra kızmaca olmasın Big Grin

Ara
Matrix 4 geliyor 8-)
python ve javascript dünyada en çok yazılan iki dil.
c kadar hızlı python kadar syntaxı kolay olan julia da geleceğin dilleri arasında..
Ara
@ahmettepe arayıp bulmak, arşivlemek vs emek işi. O yüzden reklamlı link vermene kimse bence de alınmasın. Hangi kısaltla servisini kullanıyosun bilmiyorum ama tek tek kısaltacağına aslında sana bir sayfa yapmak lazım, ziyaretçi filmin adına tıkladığında yeni bir reklamlı link oluşur. İsteyenlere tek tek vermek için uğraşmazsın.

@ahgonlum gerçekten mi bön
Turbobit Premium Link Çeviri | Turbobit Link Generator | http://turbobit.qpython.club
gecemor

üstad düşüncen çok güzel fakat bu arsiv geneli nette surekli telif atilan yapimlar. Açiktan bir yere yazdigimda bir müddet sonra teliften siliniyor. bende tekrardan asil arsivimden vps ile upload yapmak zorunda kaliyorum. vps ler hep üctetsiz ve kotalı tabii Smile

O kadar dikkatli dağıttığım halde ornegin Game of thrones 180gb lik arsivin % 80 silindi tekrardan vps ile upload etmek durumunda kaldim
Ara
(21-08-2019, Saat: 10:29)gecemor Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  @ahmettepe arayıp bulmak, arşivlemek vs emek işi. O yüzden reklamlı link vermene kimse bence de alınmasın. Hangi kısaltla servisini kullanıyosun bilmiyorum ama tek tek kısaltacağına aslında sana bir sayfa yapmak lazım, ziyaretçi filmin adına tıkladığında yeni bir reklamlı link oluşur. İsteyenlere tek tek vermek için uğraşmazsın.

@ahgonlum gerçekten mi bön

2020 de ilk tanıtım gelecekmiş
python ve javascript dünyada en çok yazılan iki dil.
c kadar hızlı python kadar syntaxı kolay olan julia da geleceğin dilleri arasında..
Ara
Türk işi Dondurma 720p WEB-DL 
https://uptobox.com/r6b8qjxk62as

Ara
@ahmettepe namını duydum geldim Smile Kaybedenler kulübü yolda filmini bulabilir misin dostum
Ara

{lang: 'en'}

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İstek Film arşivi bulut arşivi(Google Drive,Dropbox,OneDrive,Box) Umutrc 1 3,501 20-06-2020, Saat: 16:49
Son Yorum: misbon1058@gmail.com
  İstek- Ana sayfada Sohbet scripti ReVdL 1 1,775 19-08-2018, Saat: 18:16
Son Yorum: Umutrc
  Turbobit Çeviri ( İstek ) zirto1 6 6,527 17-07-2017, Saat: 02:08
Son Yorum: zirto1
  Turkcell Pia Config [İSTEK] guest17 4 6,167 27-10-2016, Saat: 09:44
Son Yorum: guest17
  Çözüldü AVEA Vpnbook Config (İstek) guest17 6 8,936 09-07-2016, Saat: 01:21
Son Yorum: altay3940

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Change Theme