Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Eski] Facebook'a Url'den Video Yükleme
baroş uçacam sana, la şu dosya adını doğru düzgün yaz Angry "yük.py" nedir yahu, "yuk.py" yaz. Tr karakter yazarak script adı yazma hacıt...
Turbobit Premium Link Çeviri | Turbobit Link Generator | http://turbobit.qpython.club
/mnt/expand/5a4dffa0-6be2-490d-bf8c-eb81d1ade4ec/user/0/org.qpython.qpy/files/bin/qpython-android5.sh "/storage/emulated/0/qpython/scripts/yuk.py" && exit
0/qpython/scripts/yuk.py" && exit <
Traceback (most recent call last):
File "/storage/emulated/0/qpython/scripts/yuk.py", line 37, in <module>
droid = androidhelper.Android()
File "/mnt/expand/5a4dffa0-6be2-490d-bf8c-eb81d1ade4ec/user/0/org.qpython.qpy/files/lib/python2.7/site-packages/androidhelper/sl4a.py", line 34, in __init__
self.conn = socket.create_connection(addr)
File "/mnt/expand/5a4dffa0-6be2-490d-bf8c-eb81d1ade4ec/user/0/org.qpython.qpy/files/lib/python27.zip/socket.py", line 575, in create_connection
socket.error: getsockaddrarg: bad family
1|u0_a144@A7000-a:/ $

Telefonda kullanıyorum bu arada kafayı yedim Smile
Ara
tamam dur hafız panik yok halledecez, az bi telefondan bir iki deneme yapayım Smile

bu arada yükledikten sonra sonuç bu oluyo, az önce bir tane yükedim. Senin sorunu çözelim şimdi..
Turbobit Premium Link Çeviri | Turbobit Link Generator | http://turbobit.qpython.club
en son güncellediğim kodla telefondan sıkıntısız modülleri yüklüyor, senin mevzunu anlamadım. Yine şu meşhur bilinmeyen socket hatası galiba. qpython durdur, verileri temizle de sonra tekrar dene falan bir şeyler yap Smile bu arada eksik olan requests ve requests_toolbelt modüllerini kod artık otomatik kuaracak eğer yüklü değilse, ama bunu yaparken ilk seferde normal net ister doğal olarak modülleri karşıdan yüklemesi için. Daha sonra normal nete gerek kalmaz. Pip konsolla falan işin yok, hepsini koda entegre ettim ama hatanı anlamadım.
Herşeyi yeniden başlatıyorum normal net de var birazdan yazarım sonucu Smile
Ara
hadi bakalım Smile
/mnt/expand/5a4dffa0-6be2-490d-bf8c-eb81d1ade4ec/user/0/org.qpython.qpy/files/bin/qpython-android5.sh "/storage/emulated/0/qpython/scripts/yuk.py" && exit
0/qpython/scripts/yuk.py" && exit <
Traceback (most recent call last):
File "/storage/emulated/0/qpython/scripts/yuk.py", line 37, in <module>
droid = androidhelper.Android()
File "/mnt/expand/5a4dffa0-6be2-490d-bf8c-eb81d1ade4ec/user/0/org.qpython.qpy/files/lib/python2.7/site-packages/androidhelper/sl4a.py", line 34, in __init__
self.conn = socket.create_connection(addr)
File "/mnt/expand/5a4dffa0-6be2-490d-bf8c-eb81d1ade4ec/user/0/org.qpython.qpy/files/lib/python27.zip/socket.py", line 575, in create_connection
socket.error: getsockaddrarg: bad family
1|u0_a144@A7000-a:/ $

Olmuyor arkadaş
Ara
Ok ru dan nasıl link alıyorduk Big Grin
Ara
(29-06-2017, Saat: 20:21)gecemor Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  @teaqara bazı şeyleri demeyi unutmuşum evet linki kopyaladıktan sonra kodu çalıştıracaksınız, ayrıca benden kaynaklanan ufak bir eksiklik olmuş mobil için şimdi düzenledim kodu, ben pc üzerinde hazırlamştım. Bir de requests_toolbelts için de pip_console ile indirme yapmak zorunda kalabilirsiniz eğer yoksa

script klasöründen pip_console.py çalıştırıp
pip install request_toolbelts

PC için cmd komut satırı
python -m pip install requests_toolbelts
Üstad bu hatayi aliyorum telefonda yuklerken
/data/user/0/org.qpython.qpy/files/bin/qpython-android5.sh "/storage/emulated/0/qpython/scripts/pip_console.py" && exit
on/scripts/pip_console.py" && exit <
Input pip commands, ie: pip install {module}
-->pip install request_toolbelts
Downloading/unpacking request-toolbelts
Could not find any downloads that satisfy the requirement request-toolbelts
No distributions at all found for request-toolbelts
Storing complete log in /sdcard/qpython/.pip/pip.log
-->
Ara
@lydia o requests_toolbelts olacak, ayrıca onu yapmana gerek yok artık ilk baştaki koda entegre ettim, tekrar alıp deneyebilirsin.

baroş sen benim verdiğim kodu tekrar kopyalayıp denesene bi. Olmadı sana ayrı muamele yapacaz, yani modülleri manuel olarak verecez Smile

teaqara okrunun yöntemi değişmiş, güncell yöntem nedir bilmiyorum detaylı olarak ilgilenmek gerek.

{lang: 'en'}

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Google Documents' e dosya yükleme oktay811 8 4,501 19-06-2021, Saat: 15:18
Son Yorum: ahmettepe
  Facebook ve selenium ile yukleme yapma oktay811 7 4,332 17-12-2018, Saat: 19:36
Son Yorum: gecemor
  facebook accessToken alma ahgonlum 14 6,851 20-11-2018, Saat: 22:35
Son Yorum: joes001
Music Video'yu ses'e dönüştürme manyakmucit 19 13,067 13-10-2018, Saat: 21:31
Son Yorum: salihy12
  Python ile ftp'ye dosya yükleme sorunu. ahmettepe 8 6,364 24-06-2018, Saat: 21:14
Son Yorum: Fevzi Aksoy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Change Theme