Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Eski] Facebook'a Url'den Video Yükleme
vodafone da sosyal pass falan var, eğer sınırsızsa turkcell sarı kutudaki gibi sistemi düzeltmeye çalışırız. Ama haftalık alınıyo paket heralde.
Turbobit Premium Link Çeviri | Turbobit Link Generator | http://turbobit.qpython.club
Vodafone da aylık ve haftalık pass sosyal paket var. Aylık paketin yenilenmesi için tarifenin yenilenmesi gerekiyor, haftalık paket ise her zaman yapılabiliyor bi sınırlama yok. Ayrıca vodafone da 4.5G de kullanabiliyorsun, trcell de sadexe 3g geçerliydi. Facebook da video izleme vs bunda da geçerli. Zaten facebook uygulamasının sınırsız kullanılması demek developers.facebook saufasına giriş yapıyor demektir diye biliyorum.

Hiç olmadı haftalık paket alınıp deneme yapılabilir. Benim telefonum xiaomi mi 5s vpdafone 4.5g frekansında sıkıntılı, yoksa hemen geçerirdim ikinci hattı vodafone a
Ara
qpython kodu da gitti herhalde, "application request limit" diyip duruyo
Ara
gecemor abi bir şey soracaktım sana.

Şimdi bu qpython kodunu kullanırken(konudaki) illa senin uygulamaya mı kayıt olmamız gerekiyor?

buna çözüm bulamaz mısın? yani senin uygulamaya kayıt ettirdiğim hesabın kapanma ihtimalide var.

Ya da qpython kodunu, kendi uygulamama yükleyebilir miyim? bu mümkünse nasıl yapabilirim?
Ara
konuda da çoğu yerde bahsettim facebook developers tools menusünden graph api exploerer yardımıyla kendi uygulamanızın tokenini alabilir ve 1 ay kadar falan uzatabilirsiniz ve ilk paylaştığım kodun içerisine tokeni yazıp kullanabilirsiniz.
Turbobit Premium Link Çeviri | Turbobit Link Generator | http://turbobit.qpython.club
(23-07-2018, Saat: 02:48)gecemor Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  konuda da çoğu yerde bahsettim facebook developers tools menusünden graph api exploerer yardımıyla kendi uygulamanızın tokenini alabilir ve 1 ay kadar falan uzatabilirsiniz ve ilk paylaştığım kodun içerisine tokeni yazıp kullanabilirsiniz.

gecemor yok benim kastettiğim şey, yukarılarda bir arkadaş "kullanabilmen için senin ID'ni eklemesi gerekiyor" filan demişti. Onu diyorum. Buna çözüm yok mu?
Ara
video yükletmek için istenilen izinler üzerinden uygulamanın onaylama süreci mi ne vardı facebookta. Bazı maddelerini falan gereksiz bulmuştum ama şimdi tam hatırlamıyorum, uzun bi süreci vardı.

Zaten şimdi id eklense de facebook sorun çıkarıyo, tek problem o değil.
(23-07-2018, Saat: 10:06)gecemor Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  video yükletmek için istenilen izinler üzerinden uygulamanın onaylama süreci mi ne vardı facebookta. Bazı maddelerini falan gereksiz bulmuştum ama şimdi tam hatırlamıyorum, uzun bi süreci vardı.

Zaten şimdi id eklense de facebook sorun çıkarıyo, tek problem o değil.

Sen yinede "furkanyilmazrma.98" ve "hanniball.thecannibal" ekler misin kapanma ihtimaline karşın?

Bu arada abi gecemor, konulara bakarkene bu sistemin dosyalarını atmışsın, onları yüklemek için ne gerekli ki? ve sadece face paketi kullanarak kurabilir miyim onları?
Ara
hangi sistemin dosyaları?
(24-07-2018, Saat: 17:40)gecemor Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  hangi sistemin dosyaları?

Face direk video yükleme?
Ara

{lang: 'en'}

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Google Documents' e dosya yükleme oktay811 8 4,497 19-06-2021, Saat: 15:18
Son Yorum: ahmettepe
  Facebook ve selenium ile yukleme yapma oktay811 7 4,330 17-12-2018, Saat: 19:36
Son Yorum: gecemor
  facebook accessToken alma ahgonlum 14 6,846 20-11-2018, Saat: 22:35
Son Yorum: joes001
Music Video'yu ses'e dönüştürme manyakmucit 19 13,062 13-10-2018, Saat: 21:31
Son Yorum: salihy12
  Python ile ftp'ye dosya yükleme sorunu. ahmettepe 8 6,361 24-06-2018, Saat: 21:14
Son Yorum: Fevzi Aksoy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Change Theme