Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ALIM] yurtdisipazar.com Kaan Duygu T.C K.NO: 25450232... dolandırıcı
Arkadaşlar 06.05.2017 tarihinde yurtdisipazar.com diye bir site ile tanıştım. Bir gün boyunca araştırdım herhangi bir olumsuz yorum bulamadım ancak bu şeref yoksunu parayı 571tl yi hesabında gördükten sonra beni tüm iletişim kanallarından engelledi.
Yaptığı herşey resmi görünüyor Vergi levhası falan herşey var.
1) Bu Pislik herifi şikayet edicem ama hukuki yolları dilekçe falan bilmiyorum.
2) Bu adi köpeği herkes tanısın diye forumlara yazıyorum ama ne hikmetse yardım görüyor ve konularım siliniyor.
3) ilgili site ile alakalı bir şüphesi olan tüm dekont ve yazışmaları yollayabilirim...
Ben ettim siz etmeyin vergi levhası bile olsa çok masum bile görünse böyle adi aşağılık mahluklara inanmayın...
Ara
Önce siteden işlem belgesi alacaksın, sonra bankadan işlem dekontu sonra savcılık, biraz uğraş vereceksin ama peşini bırakma
Ara
(12-06-2017, Saat: 19:11)Barbaros Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Önce siteden işlem belgesi alacaksın, sonra bankadan işlem dekontu sonra savcılık, biraz uğraş vereceksin ama peşini bırakma
Teşekkür ederim baroş kesinlikle peşini bırakmaya niyetim yok..
Ara
İşte bir de böyle şerefsizler var, hangi forumlar konuyu kaldırıyosa gidelim basalım anasını satayım sopa
Turbobit Premium Link Çeviri | Turbobit Link Generator | http://turbobit.qpython.club
maxicep.com'da konu açmıştım hemen kaldırdılar. Yani hiç sormadan böyle dolandırıcılara destek çıkıyorlar soğudum gerçekten. Yıllardır takip ettiğim bi forum.
Ara
en azından konuyu kaldırmadan önce bi açıklama yapmaları gerekirdi eğer konu açma kurallarına uymamışsan. Ama açıklama yapmadan direkt kaldırıyolarsa gerçekten o dolandırıcı kadar onlar da şerefsizmiş.
Turbobit Premium Link Çeviri | Turbobit Link Generator | http://turbobit.qpython.club
Aynen abi ya..
Ara
Maxicep, kaldırdığı konular için açıklama yapıyor sanırım. Yani öyle hatırlıyorum.
Ara
Hiçbir açıklama yapılmadı. Şikayetimi belirttim bekliyorum da birşey çıkacağını sanmıyorum
Ara
Yanlış biliyorum o zaman. İşin peşinden gidersen (ki gideceğini de söylüyorsun) sonuç alsan da almasan da, başkasını dolandırmaya kalkar(lar)sa en azından 2 kere düşünürler.
Ara

{lang: 'en'}

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Change Theme