Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[YENİ] [Python] Face uzerinden Youtube video arama ve indirme
Abicim herşet yapıyorum video seç diyor seçiyorum hata yazıları çıkıyo altaa beyaz yazılar
Ara
@dandan12 facebook iki de bir tagleri değiştirdiği için bu script çalışmıyor, scripti düzeltiyorum.ama bir kaç gün sonra yine çalışmaz hale geliyor, o yüzden artık düzenleme yapmicam..
Ara
Guzelim kod youtube engeline takiliyor yazik uzuldum cok isimi goruyordu
Ara
(22-03-2018, Saat: 09:36)Ethnic Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  @dandan12 facebook iki de bir tagleri değiştirdiği için bu script çalışmıyor, scripti düzeltiyorum.ama bir kaç gün sonra yine çalışmaz hale geliyor, o yüzden artık düzenleme yapmicam..

Ethnic tagleri biz düzenlesek açıklama yapsan çok ihtiyacım var lütfen hiç kullanmadım ben bu kodu bayadır yoktum bn burda qpython şifremi unutmuştum yeni bi hesap açtım baktım çok güzel bir kod var deniyim dedim baktım hata veriyo üzüldüm lütfen tagleri biz düzenleme yapsak aşağıda yapabileciğimiz açıklama yapsan çok iyi olur abi yada kodu geliştirsen otomatik olarak tagleri kendi düzenlese lütfen bişeyler yap abi
Ara
Tamam boş bir vakit bulduğumda bakarım..
Ara
(17-04-2018, Saat: 23:25)dandan12 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(22-03-2018, Saat: 09:36)Ethnic Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  @dandan12 facebook iki de bir tagleri değiştirdiği için bu script çalışmıyor, scripti düzeltiyorum.ama bir kaç gün sonra yine çalışmaz hale geliyor, o yüzden artık düzenleme yapmicam..

Ethnic tagleri biz düzenlesek açıklama yapsan çok ihtiyacım var lütfen hiç kullanmadım ben bu kodu bayadır yoktum bn burda qpython şifremi unutmuştum yeni bi hesap açtım baktım çok güzel bir kod var deniyim dedim baktım hata veriyo üzüldüm lütfen tagleri biz düzenleme yapsak aşağıda yapabileciğimiz açıklama yapsan çok iyi olur abi yada kodu geliştirsen otomatik olarak tagleri kendi düzenlese lütfen bişeyler yap abi

face paketi ile daha gelişmiş bir şekilde kullanacağın yöntem var. fakat buradaki 2 üstad arasının bozulması sebebiyle yazmak etik açısından doğru değil. isteyen olursa özelden yardım edeyim. gecemor forumda o konudan bahsedilmesini hoş karşılamıyor, bize de saygı duymak düşer.
Ara
(18-04-2018, Saat: 07:39)Ethnic Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Tamam boş bir vakit bulduğumda bakarım..

çok iyi olur Ethnic bakarsan saol cvb verdiğin için
Ara
helal üstat
Ara

{lang: 'en'}

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  15gb .myd uzantılı dosya python ile okutma perry 1 618 27-11-2022, Saat: 17:59
Son Yorum: perry
Question Python Dili Soru & Cevap gecemor 1,493 1,018,824 08-11-2022, Saat: 11:18
Son Yorum: Antonyobanderas
  GÜNCEL Python request , c# request e göre çok yavaş ne yapabilirim perry 12 2,184 28-09-2022, Saat: 20:27
Son Yorum: krast
  YENİ Python Pyqt5 memory leak sorunu perry 3 778 28-09-2022, Saat: 11:33
Son Yorum: gecemor
  YENİ PYTHON ads approval CaglarDevv 2 1,025 04-07-2022, Saat: 01:23
Son Yorum: CaglarDevv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Change Theme