Python Kodları
Ortak Aldebrid hesap almak isteyenler hele gelsin - Baskı Önizleme

+- Python Kodları (https://qpython.club)
+-- Forum: Diğer Konular (https://qpython.club/forum-diger-konular)
+--- Forum: Konu Dışı (https://qpython.club/forum-konu-disi)
+--- Konu Başlığı: Ortak Aldebrid hesap almak isteyenler hele gelsin (/konu-ortak-aldebrid-hesap-almak-isteyenler-hele-gelsin.html)

Sayfalar: 1 2 3 4

Ortak Aldebrid hesap almak isteyenler hele gelsin - haciabey - 01-06-2016

Gencler bilmiyorum aldebrid lazim olan varmi varsa yillik veya aylik alip beraber kullanabiliriz eger katilim olursa kisi sayisina gore ucret degisir biz en son 6 kisi ortak aldik kisi 6 aylikti kisi basi 10 tl ye gelmisti.
Eger kisi sayisi cok olursa direk cokie icine gomulmus olup hazir sistem seklinde verilecektir bu sekilde hesap bloke olmaz kisi sayisindada sikinti olmaz.
Almak isteyenler yoruma ben katilmak istiyorum deyip listede yer alabilirler

RE: Ortak Aldebrid hesap almak isteyenler hele gelsin - Atmaca950 - 01-06-2016

Kişi başı ücret ne kadar olacak ?

RE: Ortak Aldebrid hesap almak isteyenler hele gelsin - haciabey - 01-06-2016

6 kisi olursa 10 tl ye gelir atmaca

Cvp: Ortak Aldebrid hesap almak isteyenler hele gelsin - gecemor - 01-06-2016

10 kişi olursa Smile

Cvp: Ortak Aldebrid hesap almak isteyenler hele gelsin - Ezio - 01-06-2016

Alldebrid 3-5 farklı ip giriş yapınca 24 saatlik ban atıyor buna bir önlem bulmanız lazım

Tabi 10 tl dedim ama 6 aylik olarak soyledim yillik olsun derseniz 20 tl ye gelir kisi sayisi ne kadar cok olursa okadar ucuz olur Smile

@Ezio orasi bizde sen orasini dert etme zaten konu basligindada nasil olacagini belirttim

Cvp: Ortak Aldebrid hesap almak isteyenler hele gelsin - gecemor - 01-06-2016

(01-06-2016, Saat: 20:45)Ezio Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Alldebrid 3-5 farklı ip giriş yapınca 24 saatlik ban atıyor buna bir önlem bulmanız lazım

Link çeviride yaptığımız sistemde günde baya bi link çeviren oluyodu hatırlıyosan. Aynı sistemi kod olarak verdikten sonra sıkıntı olmaz, hatta exe ya da apk bile yapılır.

(01-06-2016, Saat: 20:46)haciabey Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Tabi 10 tl dedim ama 6 aylik olarak soyledim yillik olsun derseniz 20 tl ye gelir kisi sayisi ne kadar cok olursa okadar ucuz olur Smile

o zaman haci söyle yap, yıllık al ilk 6 kişiye 20 tl normal ver. Sonrakilere de 10 tl den kod olarak ver Smile daha sonrakilere de forum üzerinden premium butonundan şifre girerek 5 tl den ver Tongue

Cvp: Ortak Aldebrid hesap almak isteyenler hele gelsin - halitarzupinar - 01-06-2016

real daha iyi değil mi ? all patlayıp duruyor .

Emre herkeze ayni fiyat yapalim haksizlik olmasin hem hesap bilgilerini vermicez hazir sistem.halinde vericez cookie icinde gomulu olarak o direk siteye giris yapip cevirecek daha iyi olur hesapta ban yemez herkez kullanabilir Smile